Skip links

Poly-V Kayışları

Poly-V Kayışları

Madde Kodu: PK

Kategoriler: Araba

Mevcut Pazarlara: Tümü

Poly -V kayışlar arabalarda, ticari ve endustriyel araçlarda,, otobüslerde iletime destek olmak için üretilmiştir. Aksesuarların artması (klimalandırma,pompalar, direksiyon mekanizması,alternatör, su pompaları, boşluk pompaları, vs.) ve 130°C, ye kadar sıcaklıklarda çalışma, materyallerin ve tecnolojik yapının güncellenmesini/yenilenmesini zorunlu kılmıştır.
Bütün PV kayışlar (Etilen-Propilen-Dien-Çekici moleküller) otomotiv sektörünün istediği standartlara uygundur ve dayanıklılığı, sessizliği uzun çalışmasını sağlar.

En önemli karakteristik özellikleri:

  1.  Küçük çaplı makara üzerinde kullanım esnekliği
  2.  Bir tek kayışı ölçüsünde/boyutunda çok sayıda destek organı kumandasının kullanımı (Tek kayışla bir çok destek kumanda organlarının kullanılması)
  3.  Özellikle “çift rib/çift kiriş ” durumunda kayışların arka/sırt kısmı ile de kuvvet iletiminin sağlanması
  4.  Uzun ömrü garantilemek için yüksek çalışmadan kaynaklanan ısı alanı/kampı

Vahdet Tiryakioğlu Otomotiv, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak ve aynı zamanda satış sonrası bölümü için, son jenerasyon motorlar üzerindeki yüksek çalışma şartlarını daimi olarak korumaktadır.

Kanallı PV kayışları ve gericileri ile çalışan geleneksel aktarma/iletim sistemleri dışında, hem ilk tesisat hem satış sonrası bölümünde PV elastik kayışları sunar, bazı motorlarda görülen/bulunan sabit dingil/aks ve limitli gelişimli kayışlar yerine kullanılır. Bu kayışların dış gerdirme sistemine ihtiyaçları yoktur (gericiler).
Yerleştirme/uygulama, kayışı makaralar üzerine doğru şekilde yerleştirecek ve uzatacak özel aletler gerektirir.

V-Kayışları

Aks Rulmanları

Poryalar

Krank Kasnakları

Mafsal İstavrozu

Su Pompalı Triger Setleri

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.