Skip links

İnsan Kaynakları

Vahdet Tiryakioğlu Otomotiv'li Olmak

Bu Büyük Ailede Senin de Yerin Var

Türkiye ve 20 ülkede 62 yıldır çalışanlarımızın tecrübesi ve başarısı lle büyümeye devam ediyoruz. Çalışanlarımızın her biri işinin lideri ve bu büyük ailenin bir parçasıdır. Ailemize katılmak ister misiniz?

Vahdet Tiryakioğlu Otomotiv'de Kariyer

Kişilerin bilgi, beceri ve yetkinliklerini sorgulayarak, niteliklerine uygun bir departmana yerleştirilmelerini hedefleyen
bir işe alım süreci gerçekleştiririz.

Açılan yeni pozisyonlarda öncelikle çalışanlarımıza kendi kariyerlerinde etkin rol oynama ve kariyer gelişimlerine yön verme fırsatı sunarız. Şirket içerisinden kapatılmayan pozisyonlar için dış kaynakları inceler ve değerlendirmesine gideriz.

Çalışanların öğrenme ve gelişimlerindeki sürekliliği sağlamak ve potansiyellerini ortaya çıkarmaları için eğitim ve gelişim yatırımlarına önem veririz.

Her seviyedeki pozisyon için potansiyel çalışanlarımızı: performans sonuçları, yönetici görüşleri ve yetkinliğe dayalı değerlendirme süreçleri ile belirler, tüm çalışanlarımızın kariyer planlarını yakından takip ederiz.

Vahdet Tiryakioğlu Otomotiv iş fırsatlarına kariyer portallarından ulaşabilir ya da İş başvuru
formunu detaylı şekilde doldurabilir insankaynaklari@vahdettiryakioglu.com.tr
mail adresine ileterek başvuru yapabilirsiniz.

Vahdet Tiryakioğlu Otomotiv'li Olmak

Başarımızın Kaynağı Çalışanlarımız

62 yıllık sektör tecrübemiz ile birlikte çalışanlarımızdan aldığımız güçle otomotiv sektörünün öncü firmalarından biri olmaya devam ediyoruz.

Vahdet Tiryakioğlu Otomotiv ailesinin başarı kaynağı, çalışanlarımızın memnuniyeti ve tercübeleridir. Bizler her yıl büyümeye devam eden ve sektöre yön veren geniş bir ailesiyiz.

Çalışanlarımızın Görüşleri Bizim için Önemlidir

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.