Skip links

Video

Poly-V Kayışları

Madde Kodu: PK

Kategoriler: Araba

Mevcut Pazarlara: Tümü

Poly -V kayışlar arabalarda, ticari ve endustriyel araçlarda,, otobüslerde iletime destek olmak için üretilmiştir. Aksesuarların artması (klimalandırma,pompalar, direksiyon mekanizması,alternatör, su pompaları, boşluk pompaları, vs.) ve 130°C, ye kadar sıcaklıklarda çalışma, materyallerin ve tecnolojik yapının güncellenmesini/yenilenmesini zorunlu kılmıştır.
Bütün PV kayışlar (Etilen-Propilen-Dien-Çekici moleküller) otomotiv sektörünün istediği standartlara uygundur ve dayanıklılığı, sessizliği uzun çalışmasını sağlar.
En önemli karakteristik özellikleri:

  1.  Küçük çaplı makara üzerinde kullanım esnekliği
  2.  Bir tek kayışı ölçüsünde/boyutunda çok sayıda destek organı kumandasının kullanımı (Tek kayışla bir çok destek kumanda organlarının kullanılması)
  3.  Özellikle “çift rib/çift kiriş ” durumunda kayışların arka/sırt kısmı ile de kuvvet iletiminin sağlanması
  4.  Uzun ömrü garantilemek için yüksek çalışmadan kaynaklanan ısı alanı/kampı

Vahdet Tiryakioğlu Otomotiv, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak ve aynı zamanda satış sonrası bölümü için, son jenerasyon motorlar üzerindeki yüksek çalışma şartlarını daimi olarak koruyarak/muhafaza ederek aktaran EPDM3 son jenerasyon PV kayışlarını geliştirmiştir.

Kanallı PV kayışları ve gericileri ile çalışan geleneksel aktarma/iletim sistemleri dışında, hem ilk tesisat hem satış sonrası bölümünde PV elastik kayışları sunar, bazı motorlarda görülen/bulunan sabit dingil/aks ve limitli gelişimli kayışlar yerine kullanılır. Bu kayışların dış gerdirme sistemine ihtiyaçları yoktur (gericiler).
Yerleştirme/uygulama, kayışı makaralar üzerine doğru şekilde yerleştirecek ve uzatacak özel aletler gerektirir.

Gergi Rulmanları

Triger Zincirleri

Konik Rulmanlar

Kanallı Kayış Setleri

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.