Skip links

Hakkımızda

Hakkımızda

Vahdet Tiryakioğlu Otomotiv 60 Yıllık Tecrübe

Firmamız dünya çapında tanınmış araç markalarının Türkiye’de bulunan fabrikalarına orijinal ekipman tedariki yapmaktadır.

Hakkımızda

Vahdet Tiryakioğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1960 yılında Vahdet Tiryakioğlu şahıs firması olarak ticari hayatına başlamış, 1981 yılında aile şirketine dönüşmüştür. 1992 yılına kadar yalnız rulman toptancılığı konusunda faaliyet gösterilirken, 1993 yılı itibari ile kayış ve rulman ithalatına başlanmıştır.

Firma, Türkiye distribütörlüğünü yaptığı DAYCO, GMB, VOE, ALT, ILJIN, ROULUNDS markalarını pazara değerli bayileri vasıtasıyla ulaştırırken, Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine hizmet vermektedir. VOE, Vahdet Tiryakioğlu Otom. San. Tic. A.Ş. nin tescilli markasıdır. Kalitesi kanıtlanmış fabrikalarda üretimi yapılmakta, ayrıca Türkiye ve 20 ülkede 2010 yılından beri güvenle kullanılmaktadır.

Firmamız dünya çapında tanınmış araç markalarının Türkiye’de bulunan fabrikalarına orijinal ekipman tedariki yapmaktadır.

Geniş Dağıtım ve Servis Ağımızla
Hizmetinizdeyiz.

Dağıtım ve servis ağları konusunda titiz bir çalışma yürüten firmamız, İstanbul içerisinde kendi araçlarıyla, Türkiye genelinde ise anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürünleri ulaştırmaktadır. Ayrıca, Türkiye’nin her yerinde hizmet veren anlaşmalı iş ortaklarımız olan bayilerimizle aramızda sipariş ve stok takibi yapılabilen online B2B sistemi bulunmaktadır.Firmamızın sattığı başlıca ürünler; Otomotiv Triger kayışları, PK Kanallı Kayışlar, V Kayışları, Gergi Rulmanları ve Yön Makaraları, Triger Kayış ve Rulman Kitleri, Kanallı Kayış ve Rulman Kitleri, Aks Rulmanları, Poryalı Aks Rulmanları, Aks Rulman Kitleri, Konik Makaralı Rulmanlar, Tek Sıra Bilyalı Rulmanlar(6xxx serisi), Su Pompası, Fan Termikleri, Yağ Keçeleri’dir. Firmamız her geçen gün dünya standartlarında ürünlerle, ürün çeşitliliğini artırmakta ve teknolojik gelişmelere ayak uydurarak çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Vahdet Tiryakioğlu Tanıtım Videosu

Bir çok ürün grubu ve tanıtım filmlerimiz için video galeri alanımızı ziyaret edebilirsiniz.

This website uses cookies to improve your web experience.